II etap „Olimpiady wiedzy o Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie”

25 kwietnia 2023 r. dotarła do nas wspaniała wiadomość. Nasi uczniowie z klasy 6 i 7 zakwalifikowali się do II etapu „Olimpiady wiedzy o Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie”.

Dziś, 7 maja, odbyła się druga część tego konkursu. W Miejskim Ośrodku Kultury w Lututowie Elwira Cichosz, Damian Sokół, Julian Chojka (uczniowie klasy 6) oraz Zosia Piotrowska, Ada Zawadzka i Maciek Ciężkowski (uczniowie klasy 7) drużynowo zmierzyli się z pozostałymi uczestnikami z powiatów ostrzeszowskiego, wieruszowskiego, łęczyckiego i wieluńskiego. 30 zadaniowy bankowo-logiczno-matematyczny test już za nimi. Do zwycięstwa zabrakło niewiele, ale dla nas i tak są ZWYCIĘZCAMI!!! Ekspresowo nagrali ciekawe filmiki zachęcające do oszczędzania i błyskawicznie przyswoili wiadomości o Rejonowym Banku Spółdzielczym w Lututowie. „To było nasze pierwsze bankowe wyzwanie, ale z pewnością nie ostatnie!” zapewniła opiekunka SKO pani Anna Kostrzewa – Pawlak.
Wielkie brawa dla uczestników za zaangażowanie i poświęcony czas. Gratulacje dla klasy 5, która również wzięła udział w I filmowym etapie.