Akcje charytatywne i nie tylko

Jak co roku we wrześniu nasi uczniowie pod opieką wychowawców chętnie wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”, a ich bystre oczka nie przeoczyły żadnego papierka. Pamiętajmy jednak, aby dbać o środowisko każdego dnia, nie tylko w czasie akcji.

Akcje charytatywne przeprowadzone przez opiekunkę Wolontariatu i opiekunki Samorządu Uczniowskiego:

  • Wrześniowa akcja „Kredkobranie” – 🎨📔📕📘📒📚✏️🖊🖌🖍✂️❤❤❤ Wszystkie zebrane przybory szkolne, zostały odpowiednio zapakowane i wysłane do Fundacji Ignatianum w Krakowie. 
  • Akcja ” Kasztanobranie dla Krzysia” – Kasztany zostały przekazane rodzicom Krzysia, a Jemu życzymy duuuużo zdrowia, radości, sił i wytrwałości podczas rehabilitacji i wszystkiego co najlepsze❣️❣️❣️ 🌰🌰🌰🌰🌰🌰🌰
  • 25 października uczniowie naszej szkoły wraz z przedszkolakami wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Charytatywnej ,,Dzień Piżamy – obudź w sobie Anioła”. Aby okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom oddziałów onkologicznych i ich rodzinom zamienili w tym dniu swoje codzienne ubrania na piżamę, a także przekazali dobrowolną kwotę na rzecz pomocy chorym dzieciom. Wspólnie zebraliśmy kwotę 641 zł! Pieniądze zostały przekazane na konto Fundacji ,,Gdy Liczy się Czas”.
Wszystkim serdecznie dziękujemy❣️❣️ za udział w akcjach i okazane wsparcie!!!