Co jeszcze działo się w lutym w naszej szkole?

2 luty – Dzień Pozytywnego myślenia, 14 lutego obchodziliśmy Walentynk, 16 lutego – Tłusty Czwartek, 26 lutego – Wycieczka szkolna na spektakl pt. „MAŁY KSIĄŻĘ”.

2 luty – Dzień Pozytywnego myślenia.

Pozytywne myślenie jest niezwykle ważne w codziennym życiu. Przede wszystkim pomaga łatwiej przebrnąć przez życiowe problemy i trudności napotkane na drodze. Pozytywne myślenie pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.
Buduje również sympatię między ludźmi, gdyż zdecydowanie przyjemniej spędza się czas z uśmiechniętymi osobami. A jeśli dodamy do tego fakt, że uśmiech i radość są zaraźliwe, to zdecydowanie lepiej jest otaczać się ludźmi pozytywnie patrzącymi na świat. Z tej okazji pedagog szkolny, p. E. Wiśniewska, przygotowała dla uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zakładki zawierające pozytywne myśli, życząc wszystkim dużo uśmiechu i pogody ducha nie tylko 2 lutego, ale każdego dnia. Bo uśmiech potrafi rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień.
 
14 lutego obchodziliśmy Walentynki❤️❤️❤️ Była to okazja do wysłania komuś miłych życzeń, wyrażania sympatii czy przyjaźni. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową oraz słodki upominek dla każdego. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, kilka dni wcześniej wrzucali własnoręcznie wykonane kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej i pięknie ozdobionej skrzynki. Listy od tajemniczych wielbicieli zostały dostarczone do adresatów przez przedstawicieli SU. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i pracowników szkoły. Wszyscy odbiorcy byli mile zaskoczeni😀

16 lutego – Tłusty Czwartek

Tego dnia królował ON … Duży, pachnący i taki pyszny … PĄCZEK! 🥯🥯🥯 A to za sprawą Rady Rodziców, która zrobiła nam taką słodką niespodziankę! DZIĘKUJEMY!🥰🥰🥰
Wszystkie diety na boku, tłusty czwartek jest raz w roku 😉
 
OPOWIEŚĆ to historia o dojrzewaniu człowieka do śmierci, o czułości i szacunku do innych, a przede wszystkim o czułości do siebie i tak często zaniedbywanej wrażliwości w nas samych, którą bez wątpienia możemy nazwać naszym wewnętrznym Małym Księciem.