Prezentujemy nową stronę

Od stycznia 2017 r. istnieje obecna strona internetowa, dlatego krótko chcielibyśmy zaprezentować, co wydarzyło się w szkole od początku roku szkolnego (od września do listopada). Zainteresowanych bardziej zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w galerii, w zakladce "Rok szkolny 2016/2017".

1 września 2016 r. uroczystym apelem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Uczniowie klasy IV zaprezentowali program artystyczny pt. "Witaj, Szkoło!", do którego przygotowywali się pod okiem pani Katarzyny Janickiej już pod koniec wakacji.

23 września 2016 r. uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami wzięli udział w akcji "Sprzątanie Świata – Polska".

28 września 2016 r. odbyła się dyskoteka z okazji "Dnia Chłopaka" oraz otrzęsiny klasy IV, które zgodnie z tradycją przygotowała klasa VI. Dzięki konkursom i zabawom czwartoklasiści symbolicznie wstąpili do grona "szkolnej starszyzny". Opiekę nad uczniami sprawowały panie: Krystyna Biskup (opiekun SU), Danuta Kozica i Ewelina Leszczewska.

13 października 2016 r., w przeddzień Święta Komisji Edukacji Narodowej, odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowali uczniowie klas IV – VI pod opieką p. Krystyny Biskup, aby w imieniu całej społeczności uczniowskiej wyrazić wdzięczność wszystkim pracownikom szkoły za trud, jaki wkładają w swoją pracę.

11 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Tego dnia gminne uroczystości odbyły sie w naszej miejscowości. Grono Pedagogiczne ZSiP w Komornikach oraz przedstawiciele uczniów i rodziców uczestniczyli we mszy św. i złożyli wiązankę kwiatów pod tablicą upamiętniającą bohaterów walk o wolność naszej ojczyzny.
Dzień wcześniej w szkole odbyła się uroczysta akademia. Uczniowie klas IV – VI wystąpili w programie artystycznym przygotowanym przez panie: Annę Kostrzewę – Pawlak i Katarzynę Janicką.

21 listopada 2016 r. w szkole świętowaliśmy andrzejki. Najpierw w klasach odbyły sie wróżby pod okiem wychowawców, a następnie wszyscy bawili się na wspólnej dyskotece, na której tańce przeplatano konkursami.  

Raz jeszcze zapraszamy do galerii zdjęć z powyższych wydarzeń.