Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny i pożegnaliśmy klasę VIII. Na początku uczniowie klasy VII słowem i piosenką pożegnali koleżanki i kolegów z najstarszej klasy. Potem swoją część artystyczną zaprezentowali sami absolwenci i nadszedł czas na świadectwa, dyplomy, nagrody, list gratulacyjny i podziękowania.
Następnie 11 uczniom z klas IV – VIII wręczono świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe, a 6 uczniom z klasy I i II – nagrody książkowe za dobre lub bardzo dobre wyniki w nauce. Uczestnikom różnych konkursów, akcji oraz za pracę na rzecz szkoły wręczono dyplomy ewentualnie nagrody rzeczowe. 
Jak co roku najzdolniejsi uczniowie w szkole otrzymali stypendium. Szczęśliwcami zostali ci, którzy uzyskali średnią ocen co najmniej 5,0 (z klas IV-VI) lub 4,85 (z klas VII-VIII) oraz wzorowe lub bardzo dobre zachowanie. Byli to:
z klasy IV Michał Majtyka,
z klasy V Lidia Kupis,
z klasy VI Natalia Szczepańska i Daniel Biskup,
z klasy VII Wiktoria Baranowska.
Dyplomy z tej okazji  zostaną uroczyście wręczone we wrześniu przez Wójta Gminy Mokrsko. Pani dyrektor podziękowała wszystkim za owocną współpracę i życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.